Výcvik

Kvalifikační závod na Mistrovství MSKS a Mistrovství ČKNO 2012 dle IPO 3 - Propozice

Dne 21. a 22. dubna 2012 pořádá Kynologický klub Brno-Rybníček - základní organizace č. 10207 na fotbalovém stadionu ve Velkých Němčicích kvalifikační závod na Mistrovství MSKS a Mistrovství ČKNO 2012 dle IPO 3.



  • Ředitel závodu: Miroslav Valentin
  • Vedoucí obran: Vítězslav Holan
  • Vedoucí poslušností: Jana Rohlínková
  • Vedoucí stop: Jaromír Nekvapil
  • Rozhodčí: Miroslav Vávra (hl. rozhodčí), Milan Oliva (stopy), Lenka Chmurová (poslušnost), Jan Strach (obrana)
  • Figuranti: Soukop, Polián, Konečný
  • Veterinární dozor: MVDr. Jana Čábelková
  • Kontaktní osoba: Alice Slámová ( tel. 737 775 150, email: brno.rybnicek@seznam.cz)

Pátek 20.4.2012

  • Možnost tréninku, není povinné. 15.00 - 19.00 hod

Sobota 21.4.2012

  • Prezentace + veterinární přejímka, trénink 05.30 - 07.00 hod
  • Porada rozhodčích 06.45 - 07.00 hod
  • Zahájení a losování startovních čísel 07.15 - 07.45 hod
  • Zkušební pes 07.45 - 08.00 hod
  • Start prvního závodníka 08.30 hod

Neděle 22.4.2012

  • Start prvního závodníka 08.00 hod
  • Předpokládané vyhlášení výsledků a ukončení závodu 16.00 - 16.30 hod

Podmínky účasti:

  • pes musí mít splněnou min. zkoušky IPO 2
  • psovod se může přihlásit pouze s jedním psem
  • včasné zaslání řádně vyplněné přihlášky s potvrzením o platbě startovného ve výši 400,- Kč
  • spolu s přihláškou zaslat také kopii o členství v kynologickém či chovatelském klubu na rok 2012
  • maximální počet závodníků je 54 (rozhodující je datum přijetí přihlášky společně s uhrazeným startovným)

Vyplněné přihlášky , veškeré podklady a startovné ve výši 400,- Kč je možné zasílat doporučeně na adresu Alice SLÁMOVÁ, Krásného 67, Brno 636 00 nebo emailem na adresu brno.rybnicek@seznam.cz.

Startovné je možné zaslat složenkou na výše uvedenou adresu nebo na účet č. 1117163043/0800 (ve zprávě pro příjemce je třeba uvést své jméno pro lepší identifikaci platby).

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK - 1.4.2012

Organizační pokyny:

  • při presentaci je nutno předložit členskou průkazku kynologického či chovatelského klubu , průkaz původu psa, výkonnostní knížku psa, očkovací průkaz s platným očkováním
  • každý pes musí být identifikován čitelným tetovacím číslem nebo čipem
  • v průběhu soutěže nesmí na cvičební plochu žádný jiný pes než-li pes soutěžící, který byl řádně zaprezentován a prošel veterinární prohlídkou. Platí po celou dobu soutěže !!!
  • háravé feny se mohou soutěže zúčastnit, psovod je však povinen tuto skutečnost nahlásit při presentaci. V průběhu soutěže je hárajícím fenám vstup na cvičební plochu zakázán, až do doby předvedení posledního psa v soutěži. Trénink bude umožněn v dostatečném časovém odstupu před nastoupením k předvedení.
  • venčení psů je povoleno pouze ve vytýčených prostorech
  • závod je organizován v souladu se zákonem na ochranu zvířat. Na soutěž nebudou připuštěni psi s kupírovanýma ušima. V průběhu konání celé soutěže ve všech prostorách platí zákaz používání ostnatých, elektrických obojků.
  • protest je možné podat pouze písemně vedoucímu akce a oproti složení jistiny ve výši 500,- Kč a to ihned po ukončení disciplíny. Proti bodovému ohodnocení rozhodčího jsou protesty nepřípustné. V případě neopodstatněného protestu jistina propadá ve prospěch pořadatele.
  • při rovnosti bodů rozhoduje: A. vyšší bodový zisk v oddílu obrana, B. vyšší bodový zisk v oddílu poslušnost, C. los
  • závodníci jsou povinni se dostavit k prezenci a veterinární přejímce dle časového harmonogramu
  • psovod zodpovídá za škody způsobené psem

Kontakty na ubytovaní.

  • Zemos Velke Němčice - 519 417 291
  • Vinařský Dvorek Velke Němčice - 222 532 547
  • Penzion Angelika Velke Němčice - 602 710 791
  • Formanka Hustopeče - 519 414 680, 775 095 522

Přihláška + propozice ke stažení zde...

Sponzoři závodu:

BiOMill - Swiss Premium Pet Foods

Pet Planet s.r.o. - Vše pro Vaše mazlíčky

Noviko - výroba a prodej krmiv a chovatelských potřeb

Noviko.cz

Bardog - prodej krmiv a výcvik psů

Časopis Psí sporty

Psí sporty

Dog Trace

Dog Trace

Rádio Krokodýl

Rádio Krokodýl

 

Dosud přihlášení účastníci:

Pořadí Jméno a příjmení psovoda Jméno psa a chovatelská stanice Plemeno Člen ZO/CHK Datum přijetí přihlášky
1. Eva Karvánková Fin z EV-PA NO ZKO Bílina 6.1.2012
2. Martina Valjentová Easy z Kuřimského háje NO ZKO Bílina 6.1.2012
3. Mgr. Daniela Cahová Urian MIRATIO DOB ZKO Třebíč 9.1.2012
4. Kateřina Valoušková Canto Sorizo NO KK Černčín 9.1.2012
5. Josef Šesták Nex z Klemova dvora NO KK Kostice 12.1.2012
6. Jitka Turbáková Cortez Orso Black Touch RTW KK Taran Pohořelice 12.1.2012
7. Kateřina Krejčí Abba z Lanštorfa DOB KK Taran Pohořelice 12.1.2012
8. Zdeněk Volek Abba all Profesore NO KK Uh. Hradiště 18.1.2012
9. Roman Tkačuk Harras Haico Aliary Aslar DOB ZKO Tuchoraz 18.1.2012
10. Pavel Hejtmánek Lucan Zlodej Slnečnic NO KK Uherská Ostroh 18.1.2012
11. Ludvík Kratochvíl Aron Meggan Bohemia BOM KK Brno-Líšeň 18.1.2012
12. Petr Ventura Faust z Kuřimského háje NO KCHNO 18.1.2012
13. Zuzana Horká Mercury Anrebri NO KK Taran Pohořelice 19.1.2012
14. Václav Batoušek Argy z Bojkovské zahrady NO KK Uherské Hradiště 24.1.2012
15. Miroslav Řepa Eirin Passo Doble DOB KK Velké Němčice 25.1.2012
16. Petra Šimková Squall ze Stříbrného kamene NO ZKO Litvínov 25.1.2012
17. Radoslav Středulinský Bery z Kacinberka NO ZKO Zlín-Mladcová 26.1.2012
18. Helena Nováková Victoria de Alphaville Bohemia BOM CMC 26.1.2012
19. Oldřich Kala Elvis Hartis Bohemia NO KK Rájec-Jestřebí 31.1.2012
20. Jana Kropáčková Nessi z Kuřimského háje NO KK Velká Bíteš 31.1.2012
21. Jiří Janoušek Varon vom Herrenholz RTW RKČR 2.2.2012
22. Karel Jonáš Amante Olbramovický kvítek BOM KK Adamov 2.2.2012
23. Radek Fuksa Romko Favory Cross NO ZKO Hulín 6.2.2012
24. Hana Hulíková Clara Aykmar NO KK Jasenná 6.2.2012
25. Petr Hudec Erra z Kuřimského háje NO KK Kuřim 6.2.2012
26. Miroslav Šindler Aron Anilorak NO ZKO Opava 6 9.2.2012
27. Marta Brtníková Felicita Passo Doble DOB KK Hvězda- Kroměříž 14.2.2012
28. Jana Kaděrová Gart z Bakru NO KK Kopřivnice 15.2.2012
29. Petra Nemravová Okim u Alfréda NO KK Olomouc-Neředín 16.2.2012
30. Roman Studený Beryl ze Srnčího vrchu NO KK Loukov 20.2.2012
31. Pavlína Fialová Derrick Bonnapo RTW RKČR 20.2.2012
32. Jiří Marek Goran od Syrůvky RTW ZKO Chrudim 20.2.2012
33. František Wagner Barra Fagabore NO ZKO Hulín 22.2.2012
34. Jiří Barát Gauner Sivé-Toka NO KK Dařanec 24.2.2012
35. Petra Rohlenová Frajer Frenkie Goldest Danubius KV KCH kníračů 24.2.2012
36. David Rohlena Devil Denny Goldest Danubius KV ZKO Praha-Hostivař 24.2.2012
37. Petr Šťastný Fred od Syrůvky RTW RTW sport 24.2.2012
38. Veronika Jandová Ample Olbramovický kvítek BOM KK Miroslav 24.2.2012
39. Martin Uřičař Carmen From Fighter NO KK Vojkovice 27.2.2012
40. Radmila Pospíšilová Chelsey Vikar NO KK Prostějov 29.2.2012
41. František Matějek Uragan de Alphaville Bohemia BOM KK Jihlava 29.2.2012
42. Jan Boleslav Chira z Kuřimského háje NO KK Kuřim 7.3.2012
43. Jan Hruška Asso Boča Bohemia NO KK Kobeřice-Albertovec 7.3.2012
44. David Bílek Charly z Librova dvora NO KK Křepice 7.3.2012
45. Veronika Staniová Ice Queen Stanios VK KK Ostrava-Kunčice 16.3.2012
46. Jan Horák Wolf Moravia Go-Ha NO ZKO Zlaté hory 16.3.2012
47. Michaela Ptáčníková Akyra z Atarova sadu NO ČKCHNO 16.3.2012
48. Petra Růžičková Ich.Ing Vombat RTW ZKO Praha-Kyje 16.3.2012
49. Jitka Hroníková Chunny Elsa od Kačky RTW RTW klub CZ 20.3.2012
50. Michal Hajder Rutus Helilein NO ZKO Kylešovice 1.4.2012
51. Jan Tala Chriss Stanios VK ZKO Roudnice nad Labem 1.4.2012

 


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: Administrator | Vydáno dne 22. 01. 2012 | 4440 přečtení | Počet komentářů: 57 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web běží na phpRS.
Hostováno u Cz-pes.cz