Kurzy

LVT Slavětín u Slavonic 2009

 Vzhledem k loňskému povedenému letnímu výcvikovému táboru ve Slavětíně jsme se i letos v termínu od 11. - 18. července 2009 rozhodli uspořádat Letní výcvikový tábor ve Slavětíně u Slavonic.Na tábor jsme odjížděli s jistou nervozitou, jak bude letos areál vypadat po loňských zkušenostech, ale čekalo nás velice milé překvapení. Nová majitelka areálu si dala opravdu záležet, aby se prostředí zlepšilo. Plochy byly krásně posekány, pokoje vymalovány, vše zářilo čistotou. Prostě krása. Stravování se také podstatně zlepšilo, snídaně probíhaly formou švédských stolů, kdy se každý účastník mohl dosyta najíst podle chuti. Obědy bylo možné vždy den dopředu objednat a byl výběr ze dvou jídel a vždy byl nějaký sladký moučník. Večer se tradičně sedělo u ohně a vykládalo do pozdních nočních hodin.

Výcviku pejsků a jejich doprovodu se zhostili výcvikář a figurant Miroslav Valentin a Lukáš Kraus. Ráno se šlo na stopy a pak dle zájmu probíhal nácvik poslušností a obran. Na závěr tábora byly uspořádány zkoušky dle NZŘ a dle IPO, SchH/VPG, které přijel posuzovat pan rozhodčí Milan Oliva, který se své úlohy zhostil na výtečnou - byl přísný, ale spravedlivý. Začínalo se velmi brzy, abychom se vyhnuli vedrům. Zájemci mohli opět se zúčastnit prohlídky Slavonického podzemí i se svými čtyřnohými kamarády, což byl pro některé velký zážitek a dobrá zkušenost.

Velké množství fotografii ze Slavětína 2009 si můžete prohlédnout zde >>>


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Administrator | Vydáno dne 10. 10. 2009 | 3591 přečtení | Počet komentářů: 73 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web běží na phpRS.
Hostováno u Cz-pes.cz